Spanning en sensatie bij het damfeest op de Triangel.

Maandag 22 april was een speciale dag voor groep 5 van de Triangel, want ze deden mee aan een damfeest! Sommige kinderen hadden nog nooit gedamd. Gelukkig weet de dammeester daar wel raad mee. Binnen 5 minuten waren de spelregels uitgelegd. Daarna kon de puzzelwedstrijd beginnen. Daarmee werden nieuwe spelregels, zoals “meerslag gaat voor” en “slaan is verplicht” geoefend.

Dat was allemaal best spannend, maar de dammeester had een leuke verrassing in petto. Iedereen moest gaan staan. De dammeester had een getal opgeschreven en vroeg aan iedereen die dacht of het getal hoger of lager was dan 50 om de hand op te steken. Wie lager koos mocht blijven staan (het getal was 26). Dat ging zo door tot uiteindelijk twee kinderen het goede getal raadden. Na loting tussen deze twee winnaars kreeg Joep Wehrmeijer een magnetisch dambord. Daar was hij erg blij mee.

Daarna is gestreden om het kampioenschap van de groep. Daar kon veel geld mee worden verdiend of verloren. Bij elk potje dammen kreeg de winnaar namelijk duizend euro. In deze voorrondes eindigden drie spelers gelijk met 9000 euro. Donderdag 25 april zijn de finales gespeeld en is Milo Leanza kampioen geworden.

Op de 2 e en 3 e plaats eindigden Duuk de Mik en Tijn Jurrius.
Op de foto’s zien we Joep Wehrmeijer met zijn magnetisch dambord en
Milo Leanza de damkampioen van groep 5

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*