BDV 2 Kampioen!!

Het 2e team van damclub BDV speelde afgelopen maandag in Almen de laatste competitiewedstrijd tegen DOG 2. Bij winst in deze wedstrijd zou het team kampioen zijn. Herman Meenink was de eerste speler van Brummen, die zijn partij beëindigde. In een iets mindere stand bood hij zijn tegenstander remise aan en dit aanbod werd geaccepteerd. Daarna won Ab van Ooijen zijn partij. In het eindspel maakte hij een beslissende damcombinatie, waarna zijn tegenstander de partij opgaf.  Stand 3-1 voor BDV 2. Ook Gerben te Raa stond goed en behaalde enige tijd later ook de winst. De stand was nu 5-1 en het kampioenschap was een feit. Peter Bosch gaf zijn partij daarna remise, waardoor de einduitslag 6-2 voor de Brummense dammers werd. Door dit kampioenschap promoveert BDV 2 naar de 1e klasse van regio Oost.

 

Vlnr boven: Peter Bosch, Gerben te Raa Vlnr onder: Herman Meenink, AB van Ooijen

Het kampioensteam   Vlnr boven: Peter Bosch, Gerben te Raa Vlnr onder: Herman Meenink, Ab van Ooijen

Het 3e team van BDV speelde thuis de laatste wedstrijd tegen DVOIJ 3 uit Terborg. Winst was er voor Dick Nijman, maar Rein Zuetenhorst, Jan Klein Brinke en Kit Stam verloren hun partij. Einduitslag 6-2 voor DVOIJ.

Voor de onderlinge clubcompetitie werden verder nog de volgende wedstrijden gespeeld :

Hoofdklasse : Peter Bosch – Marten Bruinsma 1-1; Johan Haijtink – Ab van Ooijen 2-0; Danny Dix – Gerben te Raa 1-1;

1e klasse : In deze klasse werden geen wedstrijden gespeeld.

Laddercompetitie : Bertus Bosch – Herman Meenink 2-0;

Jeugd : Marc Wassenaar – Bas van Ooijen 0-2; Anna Wassenaar – Dylan Hekkers 0-2;

1 comment to BDV 2 Kampioen!!

  • Henk Lamberts

    Geachte dammers.
    Als ex lid wil ik het tweede team van harte feliciteren met het behaalde
    kampioenschap en hoop dat ze op hetzelfde niveau verder gaan.
    Vr.gr.Henk Lamberts

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*