Uitslagen februari

Voor de onderlinge clubcompetitie werden de afgelopen weken de volgende wedstrijden gespeeld:

Tom Molenaar – Tom Westhof 2-0; Jan Klein Brinke – Johan Haijtink 0-2; Gerben te Raa – Marten Bruinsma 2-0; Gerrit Roeterdink – Ab van Ooijen 1-1; Johan Haijtink – Marten Bruinsma 2-0; Jan Klein Brinke – Tom Westhof 0-2; Gerrit Roeterdink – Gerben te Raa 0-2; Hans Cijnssen – Ab van Ooijen 0-2;

De ranglijst wordt momenteel aangevoerd door Gerben te Raa met 21 punten uit 12 wedstrijden, gevolgd door Johan Haijtink met 20 uit 13, Marten Bruinsma met 16 uit 16 en Gerrit Roeterdink met 16 uit 17.

 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*