Uitslagen onderlinge competitie

De onderlinge clubcompetitie van de Brummense dammers gaat zo langzamerhand de eindfase in. Er zijn nog 3 wedstrijddagen te gaan en de strijd om het kampioenschap wordt  spannend. De nummers 1 en 2, Johan Haijtink en Gerben te Raa stonden lange tijd gelijk aan kop, maar afgelopen week speelden ze tegen elkaar. Deze strijd werd gewonnen door Johan Haijtink, waardoor hij alleen de koppositie inneemt. Gerben staat op de 2e plaats. Daarna volgt de middenmoot. Deze 4 spelers staan heel dicht bij elkaar op de ranglijst.

De uitslagen van afgelopen weken : Gerrit Roeterdink – Ab van Ooijen 1-1; Gerben te Raa – Johan Haijtink 0-2; Marten Bruinsma – Johan Haijtink 0-2; Gerrit Roeterdink – Jan Klein Brinke 2-0; Tom Westhof – Tom Molenaar 2-0.

De ranglijst wordt momenteel dus aangevoerd door Johan Haijtink met 29 punten uit 16 wedstrijden, gevolgd door Gerben te Raa met 27 uit 16.  Daarna volgen Tom Westhof met 19 uit 17, Ab van Ooijen met 19 uit 18, Marten Bruinsma met 19 uit 19 en Gerrit Roeterdink met 17 uit 18.

Het seizoen wordt op donderdag 7 juni afgesloten met de 2e ronde van het clubkampioenschap sneldammen.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*