Gerben te Raa pakt de dubbel

De onderlinge clubcompetitie van de Brummense dammers zit er op. Enkele weken geleden stonden Johan Haijtink en Gerben te Raa nog gezamenlijk op kop, maar de laatste welen is daar toch enige verandering in gekomen. Johan Haijtink verloor van Gerrit Roeterdink en speelde verder nog remise tegen Ab van Ooijen. En aangezien Gerben te Raa zijn beide partijen won, is hij dit jaar de clubkampioen van BDV.

De uitslagen van de laatste weken : Jan Klein Brinke – Gerben te Raa 0-2; Ab van Ooijen – Hans Cijnssen    1-1; Tom Westhof – Gerrit Roeterdink 2-0; Marten Bruinsma – Gerben te Raa 0-2; Ab van Ooijen – Tom Westhof 1-1; Johan Haijtink – Gerrit Roeterdink 0-2;   Hans Cijnssen – Jan Klein Brinke 2-0;  Tom Westhof – Gerben te Raa 0-2; Ab van Ooijen – Johan Haijtink 1-1; Gerrit Roeterdink – Marten Bruinsma 1-1; Hans Cijnssen – Tom Molenaar 0-2;

De eindstand is : 1. Gerben te Raa 33 punten uit 19 wedstrijden.  2. Johan Haijtink 30 uit 18  3. Tom Westhof 22 uit 20  4. Ab van Ooijen 22 uit 21  5. Marten Bruinsma en Gerrit Roeterdink 20 uit 21       7.  Tom Molenaar 11 uit 10  8. Hans Cijnssen 6 uit 13   9.  Jan Klein Brinke  0 uit 21.

Op donderdag 7 juni werd de 2e ronde gespeeld voor het sneldamkampioenschap van BDV en ook hier was Gerben te Raa de sterkste. Het sneldamkampioenschap wordt altijd verspeeld in 2 ronden. De 1e ronde in januari en de 2e en laatste ronde begin juni. Gerben had in de 1e ronde reeds de meeste punten verzameld en ook in de 2e ronde was hij de sterkste, alhoewel Johan Haijtink en Ab van Ooijen hem dicht op de hielen zaten.

De eindstand van het sneldamkampioenschap is : 1. Gerben te Raa met 23 punten.  2. Johan Haijtink 19 punten.  3. Ab van Ooijen  18 punten.  4. Marten Bruinsma.  5. Gerrit Roeterdink  6. Tom Westhof  7. Hans Cijnssen  8. Jan Klein Brinke.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*