Brummen gedegradeerd

Het damseizoen is al weer een behoorlijk eind gevorderd, en de Brummense dammers zijn uitgespeeld in de Gelderse Hoofdklasse. Deze klasse is eigenlijk te sterk voor de Brummenaren en ze zijn dan ook onderaan geëindigd. Van de 11  wedstrijden werden er 10 verloren en slechts één gewonnen. Er waren “dikke” nederlagen bij, maar ook enkele met minimaal puntenverschil.  De Brummenaren zijn gedegradeerd en spelen volgend seizoen weer in de 1e klasse van oost Gelderland.

Voor de onderlinge clubcompetitie zijn inmiddels een redelijk aantal wedstrijden gespeeld. Maar ook hier doet zich het geringe aantal leden gelden. BDV heeft momenteel nog 12 leden, waarvan enkelen wegens ziekte of werkzaamheden vrij weinig op de clubavond komen.

De stand aan kop van de ranglijst voor het clubkampioenschap is momenteel als volgt : 1e  Johan Haijtink met 32 punten uit 18 wedstrijden.  2is Gerben te Raa met 30 uit 18.  3e  Marten Bruinsma  16  uit  16.       4e  Tom Westhof  14 uit  11.   5e. Gerrit Roeterdink  met  14  uit  14.  6e  Dick Nijman  8  uit  16.   7e  Hans Cijnssen  7  uit  6.  8e  Tom Molenaar  3  uit  8.  9e  Herman Meenink  2  uit 2.   10e.  Ab van Ooijen  1  uit  2.  11e  Danny Dix  0  uit 0.   12e.  Jan Klein Brinke  1 uit  17.

Nieuwe leden zijn nog steeds van harte welkom op donderdagavond om 19.45 uur in Brummen, gebouw Plein 5.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

*